Перейти к содержимому
Главная » Блог Оратора » Книга » Викладаємо українською. Школа ораторської майстерності

Викладаємо українською. Школа ораторської майстерності

  Автор: Вікторія Сулай

  Ораторська майстерність українською мовою

  Сьогодні українська мова переживає своє друге народження.

  Все більше людей потроху переходить на українську. Ми вчимося на ній думати і говорити. Але це потребує неабияких зусиль. Так, це непросто і незвично. Думки губляться, слова забуваються, язик плутається… Ніби й рідна мова, але поки така недосяжна в плані вільного спілкування.

  В нашій Школі ораторської майстерності, за запитом учня, ми проводимо заняття українською мовою.

  Вивчення ораторського мистецтва на українській мові

  Вивчення ораторського мистецтва відбувається в форматі онлайн індивідуально з тренером. Воно проходить виключно українською – як пояснення теорії, так і відпрацювання вправ. Так ви вбиваєте одразу двох зайців – і навчаєтесь риториці, і практикуєте солов’їну. Це прекрасна регулярна практика, аби налаштувати мислення, розмову та вимову. Бо саме практика, як відомо, ключ до успіху у будь-якій справі. Особливо, якщо справа стосується когнітивних функцій. Наприклад, вивчення мови. Ми цю практику із задоволенням готові вам надати!

  Українська мова розвиває. Вона багата, милозвучна, наповнена. В ній багато відтінків і почуттів. Ця мова об’ємна, запашна, соковита і ваблива.

  …Бачите скільки прикметників?

  Коли я говорю українською, то фізично відчуваю, як збагачується не тільки спектр передачі відчуттів, але й образ мислення. Навіть буденна розповідь про прогулянку парком рідною мовою буде звучати ніби літературна оповідь.

  Мені здається, що російська у цьому сенсі більш куца. Ну хіба можна порівнювати «небо затянуло тучами» і «небо захмарилось». Ох, як звучить!

  Українська мова стільки років була без гідної уваги. Саме час відкрити її для себе і нарешті закохатися до безтями!

  Запрошуємо це зробити разом з нами!

  Реєструйтеся на навчання ораторському мистецтву на українській мові офлайн у Дніпрі або онлайн з будь-якої точки світу.

  Тренер Вікторія Сулай