Перейти к содержимому
Главная » Блог Оратора » Отзывы о тренингах » Вiдгук про навчання ораторському мистецтву вiд Аркушина Едуарда

Вiдгук про навчання ораторському мистецтву вiд Аркушина Едуарда

  Одна з найбільших переваг Олегових тренінгів з ораторського мистецтва- це його власна програма, створена по цеглинці впродовж чималого часу.

  Вперше потрапив на заняття Олега в 2000 році.

  Бачив, як народжується ця програма, приймав участь в захопливих творчих майстернях.

  Ораторське мистецтво
  Эдуард Аркушин. Ораторське мистецтво.

  Що мені дуже подобається — тут немає зайвої балаканини, наукоємної теорії. Але дуже багато живої практики. Корисні та нестандартні вправи з риторики. Дуже динамічно, яскраво, креативно.

  Час від часу я приходжу на тренінги Олега, щоби вдосконалити вміння виступати публічно. І завжди приємно побачити на заняттях цікавих талановитих людей, що дбають про власний розвиток. Багато з них стали моїми друзями та добрими знайомими.

  Чимало людей, коли пройшли це навчання, використали його у своїй професійній діяльності. Будь то проведення тренінгів, влаштування свят, політика, продажі, управління тощо.

  Особисто мені багаж знань, умінь та навичок, здобутий на цих програмах, дуже допомагав і в роботі керівника служби підбору персоналу, і під час тренерської роботи.
  Я радив ці курси і колегам, і підлеглим, і друзям, і знайомим.

  Тішить, що програма жива — постійно вдосконалюється та оновлюється. Коли приходиш через певний час на нібито той самий тренінг- скорше за все побачиш щось новеньке…

  Аркушин Едуард, тренер, м. Дніпро.

  Читать другие отзывы здесь….